Konkurs PERŁY DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2017 - GŁOSOWANIE


Link do głosowania: http://www.dermatologia-estetyczna.pl/pl/perly-dermatologii-estetycznej-2017​

Nici APTOS NEEDLE 2G

Efekt pięknej, gładkiej szyi z napiętą i jędrną skórą, bez widocznych poprzecznych bruzd i deformacji w obszarze mięśni platysmy to domena technik liftingujących Aptos, niekwestionowanego lidera w dziedzinie korekcji zmian starzeniowych, genetycznych czy wolumetrycznych.

Bezapelacyjnie najskuteczniejszym narzędziem w walce z opadającymi tkankami podbródka i z zaburzeniami w obszarze mięśnia szerokiego szyi są nici Aptos Needle 2G. Metoda oferująca niezwykle efektowne rezultaty przez niektórych chirurgów uznawana jest za narzędzie skuteczniejsze niż interwencja chirurgiczna.

Techniki z użyciem Aptos Needle 2G pozwalają wymodelować owal twarzy, zarysowując linię żuchwy oraz likwidując nawisy skóry w strefach bocznych. W korekcji zaburzeń środkowej części podbródka, typowych dla osób młodych, Aptos Needle 2G przywracają kąt podbródkowo-szyjny. U pacjentów dojrzałych z rozciągniętymi mięśniami platysmy, umożliwiają ponadto wykonanie pełnej plastyki szerokiego mięśnia szyi.

Siła i rewolucyjność tego rozwiązania tkwi w budowie nici, stworzonej i opatentowanej przez światowej sławy chirurga dr. Marlena Sulamanidze. Konstrukcja to 50 cm nici w całości pokrytej dwukierunkowymi wypustami, połączonej na końcach z parą obustronnie ostrych igieł lub ostro zakończonych kaniul. Pozwala na bezinwazyjne prowadzenie nici po dowolnym torze, sznurowanie, tworzenie podskórnych pętli lub wielokrotnych przejść. Nici Aptos Needle 2G pozwalają na stabilne podciąganie i mocowanie opadających tkanek, modelują, przywracają utraconą objętość, a także korygują położenie pasm platysmy. Gwarancją sukcesu jest fakt, że nić wykonana jest z biostymulującego produkcję kolagenu kopolimeru kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, świetnie sprawdzającego się przy cienkich i wiotkich skórach, oraz polipropylenu, szczególnie polecanego w przypadku chorób autoimmunologicznych (jak np. Hashimoto).

Procedura z zastosowaniem Needle 2G jest bezinwazyjna, nie wymaga żadnych nacięć skóry, pacjent znieczulany jest tylko miejscowo, a zabieg trwa ok 30-45 minut i może być wykonywany w warunkach gabinetowych. Efekty zabiegowe nici wchłanialnych utrzymują się przez 2-3 lata, w przypadku nici stałych 3-5 lat.

Link do głosowania: http://www.dermatologia-estetyczna.pl/pl/perly-dermatologii-estetycznej-2017

Dziękujemy za Państwa głosy!

AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl