3D LifeViz Mini


POKAŻ PRODUKTY

3D LifeViz Mini to jedyny przenośny i bezkontaktowy system precyzyjnego medycznego obrazowania skóry twarzy i wybranych partii ciała w systemie trójwymiarowym.

Wyposażony w standardzie w kompleksową analizę dermatologiczna skóry oraz symulacje zabiegową w 3D. Utrwala skuteczność zabiegową, generuje raporty wyników pomiaru parametrów skóry, dokonuje analizy porównawczej przed i po zabiegu, tworzy realistyczną rekonstrukcje obrazu w trójwymiarze i pozwala z wizualizować efekty planowanego zabiegu.

Przeznaczony jest przede wszystkim dla lekarzy zajmujących się medycyna estetyczną, dermatologów oraz chirurgów plastycznych i estetycznych.

System składa się z kamery stereowizyjnej 3D LifeViz oraz oprogramowania Quantificare Suite na komputer w systemie Windows. Urządzenie może pracować w sieci. Kamera jest mała, lekka, kompaktowa, łatwa w obsłudze i przede wszystkim w pełni przenośna. Nie wymaga przystosowywania specjalnego pomieszczenia do wykonywania zdjęć, ani specjalistycznego personelu do obsługi. Nie jest wymagane specjalne oświetlenie, ani parametry wnętrza.

Za pomocą 3-4 zdalnych ujęć wykonywane jest precyzyjne zdjęcie, zawsze z tej samej odległości i w tej samej pozycji, dzięki systemowi naprowadzania laserowego, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z urządzeniem, a funkcja systemu 3D Reconstruction automatycznie tworzy kompleksową wizualizację całej twarzy i dekoltu w trójwymiarze. Zdjęcia są zunifikowane i bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu zachowana jest ich powtarzalność, tak ważna przy porównywaniu zdjęć przed i po zabiegu.

Funkcja 3D Viewer umożliwia pełna animacje trójwymiarowej twarzy pacjenta, dzięki czemu może on zobaczyć siebie tak, jak widzą go inni, z cechami których na co dzień nie ma możliwości dostrzec w lustrze, a lekarz – mogąc powiększać i obracać obraz, ustawiając go pod dowolnym kątem – może zwrócić uwagę na interesujące go pod względem zabiegowym obszary, jak np. linia żuchwy, podbródek, kształt nosa, owal twarzy, czy profil policzka.

Najważniejsza zarówno dla lekarza, jak i pacjenta jest możliwość porównywania zdjęć przed i po zabiegu, w celu oceny skuteczności podjętej terapii.

Oprogramowanie samodzielnie identyfikuje i mierzy zmiany objętościowe w wybranym obszarze twarzy. Dzięki tej funkcji można np. ocenić ile podano preparatu wypełniającego lub w jakim stopniu nastąpił spadek objętości w odniesieniu do wcześniejszych zdjęć z archiwum bazy danych.

Funkcja analizy skóry SkinCare to obiektywne narzędzie dla każdego lekarza medycyny estetycznej. Pozwala przeanalizować i zobrazować pacjentowi stan jego skóry, także w odniesieniu do grupy porównawczej z tej samej kategorii wieku, płci i fototypu skóry oraz ustalić z pacjentem adekwatną do potrzeb jego skóry terapie.

Pacjent otrzymuje indywidualny raport, który pozwala mu lepiej rozumieć wskazania zabiegowe. Ponadto w dowolnym momencie terapii funkcja raportu pozwala odtworzyć parametry skóry z każdego jej etapu i ustalić progres bądź regres.

Raport obejmuje analizę skóry w zakresie (obraz 3D, 2D):

  • zmarszczek, porów skóry,
  • poziomu natłuszczenia,
  • punktów zaczerwienionych,
  • plam barwnikowych,
  • struktury skóry,
  • obszarów zaczerwienionych: np. trądzik różowaty, rumień,
  • rozszerzone naczynka,
  • obszarów zmian pigmentacyjnych na skutek fotostarzenia się skóry

Moduł Face Shaper pozwala na przedstawienie pacjentowi symulacji efektów zabiegu, co poprawia komunikację z pacjentem i przyczynia się do osiągnięcia obopólnej satysfakcji z podjęcia decyzji o wyborze terapii.

Baza danych Derma Pix to jedna z cenniejszych funkcji, gdy stanowi uporządkowane archiwum wszystkich zdjęć pacjentów sklasyfikowanych pod dowolnym kątem.

Pozwala na łatwe odszukanie żądanych zdjęć pacjenta, ich selekcję w celach porównawczych, analizy skóry, bądź symulacji zabiegowej. To podstawa każdego gabinetu dbającego o standard oferowanych usług.AESTHETIC CONCEPT
We are an excellent beauty agency, advising a client on what is best for her. Give professional beauty technical services. There are many cooperative merchants, and the most recent one is replica Rolex watches merchant.
BIURO SPRZEDAŻY:

Biuro Sprzedaży i Centrum Szkoleniowe:
Józefa Bema 83/73
01-233 Warszawa

22 415 67 92, +48 604 775 163
e-mail: biuro@aestheticconcept.pl

Szkolenia MED: +48 692 446 856
Szkolenia Beauty: +48 666 326 509