Anti Hair Loss


TOSKANI & TOSKANIMED

TOSKANIMED jest marką medyczną laboratorium farmaceutycznego TOSKANI, które dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w dziedzinie medycyny estetycznej i obecności w ponad 70 krajach, specjalizuje się w produktach medycznych i kosmetycznych przeznaczonych w całości do zabiegów medyczno-estetycznych. 

TOSKANIMED dostarcza profesjonalistom produkty, których potrzebują do wykonywania najbezpieczniejszych, najbardziej efektywnych i skutecznych zabiegów. 

 

Terapia ANTI-HAIR LOSS 

 • TOSKANIMED wykorzystuje swoje doświadczenie w leczeniu wszystkich rodzajów łysienia oferując pełną gamą produktów do użytku profesjonalnego oraz pielęgnacji domowej.

 • Celem terapii jest zapobieganie wypadaniu włosów, przyspieszenie ich wzrostu i zagęszczenie. 

 • Badania kliniczne gwarantują rezultaty już po pierwszych sesjach zabiegowych.  

Linia produktów zawiera innowacyjne składniki i działa wielopoziomowo: 
 • Redukuje utratę włosów

 • Stymuluje wzrost nowych włosów

 • Zagęszcza włosy i głęboko je odżywia

 • Zmniejsza ilość i neutralizuje działanie wolnych rodników

GŁÓWNE SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • Peptydy biomimetyczne:
  Naśladują działanie naturalnych czynników wzrostu, stymulując w ten sposób uśpione mieszki włosowe do produkcji nowych włosów.
  + bFGF: pobudza mikrokrążenie krwi w skórze głowy i rewitalizuje mieszki włosowe.
  + IGF-1: wzmacnia włosy i stymuluje mieszki włosowe do produkcji silnych łodyg włosów.
  + VEGF: przyczynia się do dostarczania składników odżywczych bezpośrednio do mieszków włosowych poprzez promowanie miejscowej angiogenezy.

 • Sabal serrulata
  Ekstrakt jest otrzymywany z jagód rośliny, które są bogate w kwasy tłuszczowe, fitosterole i flawonoidy.
  Hamuje działanie 5-α-reduktazy, zmniejszając ilość dihydrotestosteronu i spowalnia spowalnia cykl włosowy.
  Aktywuje receptory estrogenowe, wydłużając fazę anagenu i normalizuje fazę katagenu.

 • Aminexil
  Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się włosów i poprawia strukturę kolagenu włosów.
  Promuje przepływ krwi do mieszków włosowych, co wzmacnia włosy i pobudza ich wzrost4. Przedłuża fazę anagenu.

 • Troxerutin
  Bioflawonoid zdolny do poprawy przepuszczalności naczyń krwionośnych.
  Zwiększa mikrokrążenie w obszarze mieszków włosowych.
  Poprawia grubość włosów.
   

 
 
CEBELIA
 
Cebelia to francuska firma specjalizująca się w tworzeniu procedur i produktów zapobiegających przedwczesnemu starzeniu skóry, skróceniu procesu rekonwalescencji oraz przedłużaniu efektów po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z głównych atutów marki jest opatentowanie i wykorzystywanie w produktach składnika CEBELINE®. Bazuje on na fragmencie Lamininy-5: białka naturalnie znajdującego się w organizmie każdego człowieka. Laminina odpowiada za spójność połączenia naskórka ze skórą właściwą i bezpośrednio wpływa na regulację procesów regeneracji. Unikalna formuła CEBELINE® pozwala na znaczne przyspieszenie oraz gojenie skóry w prawidłowy sposób, zwiększenie jej ogólnej odporności na czynniki zewnętrzne, poprawę żywotności cebulek oraz zahamowanie nadmiernego wypadania włosów. W walce z łysieniem o różnej etiologii, Cebelia oferuje unikalne pod kątem składu, sterylne produkty do mezoterapii oraz kosmetyki do codziennego stosowania w celu łagodzenia stanów zapalnych i wzmocnienia włosów.
 
 
CEBELIA PRO - PROFESJONALNE ZABIEGI ESTETYCZNE
 

Cebelia rekomenduje wykonanie serii 4 zabiegów mezoterapii, z zachowaniem 15 dni przerwy pomiędzy kolejnymi procedurami. Zabiegi przypominające powinny odbywać się co 3-6 miesięcy (wystarczy 1 zabieg). Po wykonania 1 procedury należy wykorzystać 8ml sterylnych preparatów:

 
 • Cebelia PRO L-HA Booster (3ml) 
  Bogaty w ponad 70 składników aktywnych, w tym opatentowany CEBELINE®, sterylny produkt do podawania na owłosioną skórę głowy za pomocą mezoterapii. 
  CEBELINE®, Glutation - wzmocnienie cebulki włosów oraz zahamowanie ich nadmiernego wypadania 
  Kwas hialuronowy - zmniejszenie wypadanie włosów poprzez zwiększenie aktywność brodawki skórnej włosa 
  Aminokwasy (histydyna, walina, lizyna, cystyna) - zmniejszenie uszkodzeń komórek i stanów zapalnych, ochrona przed endogennym stresem oksydacyjnym 
  Witaminy (B5, B6, B7, B9, C) - poprawa rozwoju mieszków włosowych i dbanie o prawidłowy obrót komórkowy

 • Cebelia Pro Hair Concentrate (5ml)
  Sterylny koncentrat przeciw wypadaniu włosów - odżywia i wzmacnia włosy, zapobiegając ich degradacji - do podawania na owłosioną skórę głowy za pomocą mezoterapii.
  Pantenol - zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów
  Witamin B6 - silne działanie wzmacniające i poprawa kondycji włosów
  Tiamina - poprawa tekstury i blasku włosów
  Biotyna - działanie odżywcze
  Glukonian żelaza - zahamowanie wypadania, odżywienie, wzmocnienie i poprawa witalności włosów

CEBELIA - CODZIENNA PIELĘGNACJA DOMOWA

Codzienne stosowanie odpowiednich produktów o działaniu łagodzącym i wzmacniającym nie tylko przedłuża efekty profesjonalnych procedur estetycznych, ale również pozwala utrzymać odpowiednią równowagę w obrębie owłosionej skóry głowy.

 
 • Soothing Lotion (60ml)
  Jedwabisty lotion w sprayu do stosowania na owłosioną skórę głowy. Wykazuje silne działanie łagodząco-kojące, idealny do stosowania na podrażnioną skórę głowy, np. po wykonanym przeszczepie włosów lub na aktywne stany zapalne (np. łuszczyca).
  CEBELINE® - najsilniejsza regeneracja skóry, wzmocnienie cebulki włosów oraz zahamowanie ich nadmiernego wypadania
  Neuropeptyd - działanie łagodzące i przeciwzapalne poprzez oddziaływanie na cytokiny prozapalne, zmniejszenie zaczerwienienie, uczucie gorąca i stanów zapalnych
  Ekstrakt z kaktusa meksykańskiego - natychmiastowe uczucie chłodzące, poprawa poziomu nawilżenia skóry

 • Anti-hair loss Lotion (60ml)
  Płynny roztwór do stosowania w celu wzmocnienia istniejących, pobudzenia wzrostu nowych włosów oraz zahamowaniu ich nadmiernego wypadania. Wygodny dozownik umożliwia precyzyjną aplikację produktu. 
  CEBELINE® - najsilniejsza regeneracja skóry, wzmocnienie cebulki włosów oraz zahamowanie ich nadmiernego wypadania
  Ekstrakt z drożdży - biotechnologiczne peptydy z drożdży o właściwościach stymulujących wzrost mieszków włosowych, przywrócenie równowagi rozwoju włosów, przeciwdziałanie ich wypadaniu, poprawa gęstości i jakości włosów
  Niacynamid - wspomaganie wzrostu włosów, zapobieganie starzeniu się komórek wywołanemu stresem oksydacyjnym i przedwczesnemu katagenowi mieszków włosowych

 

 

Soft FX
 
Firma Callegari specjalizuje się w  projektowaniu, produkcji i sprzedaży innowacyjnych, profesjonalnych maszyn dla branży medycznej, farmaceutycznej, kosmetycznej i wellness. Jednym z najdoskonalszych sprzętów marki Callegari jest Soft FX.
 
Soft FX to najbardziej zaawansowane urządzenie do diagnozowania skóry dostępne na rynku. Wykorzystuje ono metodę Map&Apply, która pozwala na wykonanie profesjonalnej i dogłębnej analizy wielu parametrów skóry oraz włosów. Wystarczy kilka minut na wygenerowanie szczegółowego raportu, który precyzyjnie określa kondycję badanego obszaru. Pozwala to na stworzenie indywidualnego planu terapeutycznego, który będzie w 100% dopasowany do potrzeb skóry klienta.
 
 
Urządzenie jest wyposażone w zaawansowane technologicznie sondy do oceny głównych parametrów skóry w czasie rzeczywistym, w tym nawilżenia, elastyczności, melaniny, pH, sebum i temperatury powierzchni skóry.
 
Indywidualne konsultacje z użyciem mikrokamery umożliwiają przeprowadzenie analizy aż 4 parametrów włosów i owłosionej skóry głowy:
 • łupież

 • gęstość włosów

 • średnica łodygi włosa

 • struktura włosa

Mikrokamera jest wyposażona w 2 obiektywy (100x i 400x) i 6 nasadek umożliwiających uzyskanie żądanego powiększenia w zależności od wybranego parametru.
 
Urządzenie prowadzi użytkownika przez różne programy analityczne, aby zapewnić pełne, spersonalizowane badanie. Po każdej analizie urządzenie wyświetla wykres, szczegółową interpretację danych i stosowany komentarz. Oprócz charakterystycznych konsultacji, Soft FX umożliwia tworzenie niestandardowych programów i wybór parametrów do analizy. Pod koniec każdej oceny urządzenie ukazuje wyniki, które są łatwe do zrozumienia dzięki kodom kolorystycznym (czerwony, żółty, zielony), wartościom liczbowym, interpretacji i opcji dodawania spersonalizowanego komentarza.
 
Raportowanie - każdy test i konsultacje można zakończyć wygenerowaniem raport, który można zapisać, wysłać e-mailem, wyeksportować na USB lub natychmiast udostępnić pacjentowi za pomocą dowolnego smartfona, skanując kod QR.
 
Urządzenie zapewnia następujące funkcje:
 • Graficzną reprezentację zmierzonych parametrów wskazanych na obrazie analizowanego obszaru

 • Podsumowanie wyników i powiązane notatki

 • Profesjonalne zalecenia

 • Niestandardowy nagłówek z nazwą i logo

 
Dzięki Soft FX umożliwia wykonanie dokładnej analizy wyjściowego stanu skóry głowy oraz włosów. Pozwala to na wdrożenie najbardziej optymalnej terapii profesjonalnej oraz dobór stosownych produktów do codziennej pielęgnacji. Przy każdej wizycie można monitorować aktualną kondycję badanego obszaru, aby protokół przyniósł najlepsze efekty, a pacjent uzyskał upragniony rezultat.
 

 

AESTHETIC CONCEPT
We are an excellent beauty agency, advising a client on what is best for her. Give professional beauty technical services. There are many cooperative merchants, and the most recent one is replica Rolex watches merchant.
BIURO SPRZEDAŻY:

Biuro Sprzedaży i Centrum Szkoleniowe:
Józefa Bema 83/73
01-233 Warszawa

22 415 67 92, +48 604 775 163
e-mail: biuro@aestheticconcept.pl

Szkolenia MED: +48 692 446 856
Szkolenia Beauty: +48 666 326 509