3D LifeViz Infinity


POKAŻ PRODUKTY

3D LifeViz Infinity – twarz i ciało Pacjenta w trójwymiarze.

Przełomowe rozwiązanie dostępne już na polskim rynku!
3D LifeViz Infinity - jedyne przenośne urządzenie w projekcji 3D do wykonywania Pacjentom zdjęć zarówno twarzy, jak i całego ciała. To kompaktowy i lekki aparat, z pełnym pakietem oprogramowania komputerowego, posiadający nieskończone wręcz możliwości.

Nowe oprogramowanie dotyczące ciała, dodane do już obecnego na rynku urządzenia LifeViz® rozszerzyło jego funkcjonalność o obrazowanie ciała w ujęciu 360º.
Najwyższa jakość obrazu została osiągnięta poprzez prace nad poprawą wydajności optyki. LifeViz® Infinity zapewnia doskonałe zdjęcia z bliska i daleka, dzięki dużemu i głębokiemu polu widzenia.

Dzięki wykonanym zdjęciom, Pacjent ma możliwość dokładnie zapoznać się z zaletami i mankamentami urody i doprecyzować swoje oczekiwania, do których lekarz medycyny estetycznej, bądź chirurg plastyk dobierze najbardziej optymalne rozwiązania zabiegowe. Dla lepszego zobrazowania planowanego zabiegu terapeuta może skorzystać z symulacji 3D Face, Body i Breast Shaper.
Przy zabiegach powiększania piersi system określa parametry anatomiczne i pomaga w doborze odpowiednich implantów oraz demonstruje efekt na ekranie. To daje unikalną szansę Pacjentce wyboru najlepszego rozmiaru i kształtu piersi. Efekty podjętych terapii można w dolnym momencie przedstawić za pomocą obiektywnych narzędzi pomiarowych.

Dodane rozwiązania technologiczne w LifeViz® Infinity pozwalają także śledzić zmiany po chirurgicznych zabiegach modelowania sylwetki typu liposukcja, lipofilling lub po zastosowaniu laserów, fal RF, systemów ultradźwiękowych.

Zamiast różnych urządzeń do analizy twarzy i ciała, symulacji i / lub analizy skóry, LifeViz® Infinity oferuje kompleksowe rozwiązanie w systemie "wszystko w jednym".

3D LifeViz Infinity nie wymaga specjalnego pomieszczenia, profesjonalnego oświetlenia dla prawidłowego, powtarzalnego wykonywania zdjęć. Co więcej, podwójny błysk lampy został ustawiony tak, aby dostosować się do odległości i usunąć artefakt 3D.

Pokaż różnicę z LifeViz Infinity!

 

 

 

 AESTHETIC CONCEPT
We are an excellent beauty agency, advising a client on what is best for her. Give professional beauty technical services. There are many cooperative merchants, and the most recent one is replica Rolex watches merchant.
BIURO SPRZEDAŻY:

Biuro Sprzedaży i Centrum Szkoleniowe:
Józefa Bema 83/73
01-233 Warszawa

22 415 67 92, +48 604 775 163
e-mail: biuro@aestheticconcept.pl

Szkolenia MED: +48 692 446 856
Szkolenia Beauty: +48 666 326 509