EXTREME CARE


POKAŻ PRODUKTY

CEBELIA EXTREME CARE

Extreme Care to wyjątkowy preparat do stosowania na wszelkiego rodzaju przegrzania skóry, w tym wywołane zabiegami laserowymi (także ablacyjnymi) oraz falą radiową. Doskonale wycisza skórę, przynosi ulgę, działa nawilżająco oraz przeciwzapalnie.

W Exteme Care zastosowano neuropeptyd, który jest lipopeptydem składającym się z 3 aminokwasów, jest połączony z kwasem palmitynowym, w celu polepszenia wchłaniania peptydu przez skórę. Choć pochodzi z sekwencji ɑ-MSH, jego peptydowa struktura została specjalnie skierowana na działanie antyalergiczne i przeciwzapalne i nie ma efektów melanogenicznych. Podczas procesu zapalnego, neuropeptyd działa na skutki uwalniania substancji P, poprzez zmniejszenie wytwarzania cytokin prozapalnych, odpowiedzialnych za obrzęk, rumień i rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Składniki:

  • Neuropeptyd – łagodzi stan zapalny i redukuje zaczerwienienia skóry,
  • Cebeline® (aktywny fragment LN-5) -naprawia uszkodzone tkanki,
  • Ekstrakt z solirodu – dogłębnie nawilża, dzięki stymulacji produkcji mocznika, kompensuje utratę wody,
  • Wyciąg z kaktusa meksykańskiego - odświeża, chłodzi i koi skórę

Wskazania:

  • W medycynie estetycznej przed i po terapii laserowej (szczególnie po frakcyjnym, epilacji laserowej obszarów wrażliwych), po głębokich i średnio głębokich peelingach, fali radiowej i IPL.
  • Przed i po terapii fotodynamicznej, radioterapii, a także do stosowania w połączeniu z terapią przeciwtrądzikową,
  • Koi skórę podrażnioną promieniowaniem UV i po goleniu,
  • W kosmetyce pielęgnacyjnej przeznaczony dla skór naczyniowych, atopowych oraz w przypadku trądziku różowatego, łuszczycy oraz wyprysków.

Wskazówki pielęgnacyjne:

  • Extreme Care działa łagodząco na miejsca nadmiernie przegrzane, zaczerwienione. Daje uczucie chłodu na podrażnionej skórze. Krem należy stosować codziennie do momentu zaniku zaczerwienienia oraz pieczenia skóry, minimum przez tydzień. Krem może być również stosowany w codziennej pielęgnacji skóry lub jako zimna maska.

Konsystencja żelowa, bezzapachowa, optymalna do stosowania na oparzenia, bardzo szybko się wchłania.
Opakowanie 75 mlAESTHETIC CONCEPT
We are an excellent beauty agency, advising a client on what is best for her. Give professional beauty technical services. There are many cooperative merchants, and the most recent one is replica Rolex watches merchant.
BIURO SPRZEDAŻY:

Biuro Sprzedaży i Centrum Szkoleniowe:
Józefa Bema 83/73
01-233 Warszawa

22 415 67 92, +48 604 775 163
e-mail: biuro@aestheticconcept.pl

Szkolenia MED: +48 692 446 856
Szkolenia Beauty: +48 666 326 509