Nowość AestheFill i PowerFill


AestheFill i PowerFill to wysokiej klasy preparaty na bazie najnowocześniejszej formy kwasu polimlekowego w postaci polimeru D- i L- laktydu (PDLLA) o długotrwałej skuteczności i potwierdzonym bezpieczeństwie. Stymulują aktywność komórkową, wzmacniają syntezę kolagenu i innych substancji macierzy zewnątrzkomórkowej, w celu poprawy jakości skóry, jej zagęszczenia oraz przywrócenia naturalnej objętości. Preparat AestheFill V200 dedykowany jest do zabiegów twarzy, szyi i dekoltu. Doskonale sprawdza się u pacjentów z suchą, wiotką skórą i dużą ilością drobnych zmarszczek oraz z zaburzonym konturem. Odbudowuje utraconą jędrność oraz objętość skóry, przywracając trójwymiarowy wygląd twarzy. Preparat PowerFill V1000 polecany jest do modelowania pośladków oraz powiększania prącia. Oba preparaty produkowane są przez Laboratorium Regen BioTech Inc.

Zalety preparatów AestheFill i PowerFill:
 

  • Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegowa 2-3 lata.
  • Poprawa elastyczności, zagęszczenie skóry, wypełnienie, wzmocnienie od wewnątrz, przywrócenie objętości.
  • Regeneracja i tworzenie nowych elementów macierzy zewnątrzkomórkowej potwierdzone badaniami histologicznymi.
  • Doskonały skład: polimer kwasu polimlekowego PDLLA (poli Di L- laktydu) oraz karboksymetyloceluloza (CMC), o wysokim progu bezpieczeństwa, stosowane z powodzeniem od lat w medycynie.
  • PDLLA posiada strukturę izomeru optycznego o bardziej przestrzennym ułożeniu atomów, sprzyjającym łatwemu przygotowywaniu roztworu do iniekcji (bezpośrednio przez zabiegiem) oraz długotrwałemu utrzymywaniu się cząsteczek w tkankach i przedłużonym rezultacie zabiegowym.
  • Mikrosfery PDLLA wprowadzone podskórnie nie zmieniają swojego położenia, nie migrują.
  • Preparat jest biodegradowalny, biozgodny i nietoksyczny: PDLLA rozpada się na drodze hydrolizy do kwasu mlekowego i glikogenu, a w konsekwencji do dwutlenku węgla i wody i jest wydalany z organizmu.
  • PDLLA zatwierdzony przez amerykańskąAgencję ds. Żywności i Leków (US FDA) i uznany za bezpieczny (GRAS: Generally Recognized as Safe), zarejestrowany w 1984 roku.

AESTHETIC CONCEPT
We are an excellent beauty agency, advising a client on what is best for her. Give professional beauty technical services. There are many cooperative merchants, and the most recent one is replica Rolex watches merchant.
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl