Podsumowanie Konferencji APTOS 18-19 maja 2019 Warszawa


PODSUMOWANIE KONFERENCJI APTOS

W dniach 18-19.05.2019  w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się Konferencja APTOS o temacie „Estetyka twarzy i ciała”. Było to wyjątkowe spotkanie dla lekarzy i pasjonatów nowoczesnej estetyki, którzy swoją karierę zawodową związali z tą niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny. Precyzyjnie wyselekcjonowane tematy przedstawiane w trakcie 2-dniowego spotkania były okazją do zapoznania się z nowościami, ale przede wszystkim do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń.
Starannie przygotowywany program objął zarówno zagadnienia teoretyczne, jak również pokazy technik zabiegowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewniły wykłady najlepszych specjalistów m. in. gościliśmy dr. Marlena Sulamanidze założyciel marki Aptos oraz dr. Nino Vadachorie.

 

Pierwszego dnia zapoznaliśmy się z technikami zabiegowymi liftingu twarzy i podbródka, korekcją brwi i nosa, korekcją małżowin usznych oraz liftingiem policzków i linii żuchwy.

Drugiego dnia rozpoczęliśmy dużą dawką wiedzy teoretycznej dotyczącej powikłań. Ta prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem wszystkich uczestników. Następnie mieliśmy przyjemność oglądać zabiegi z zakresu liftingu linii marionetki, korekcji brody, liftingu całej twarzy oraz korekcji jej owalu. Kolejnymi były zabiegi z zakresu uwalniania zrostów w obszarze bruzd nosowo-wargowych oraz lifting całej twarzy. Po lunchu zaproszeni goście oglądali zabiegi z zakresu liftingu podbródka oraz rewitalizacji biustu w połączeniu ze zmniejszeniem brodawki sutkowej.

Konferencje podsumował dr. Marlen Sulamanidze omawiając efekty wszystkich przeprowadzonych przez dwa dni zabiegów.

 

Bardzo cieszymy się, że możemy być częścią tak wspaniałej całości. Cały czas staramy się spełniać Państwa oczekiwania i dostosowywać naszą ofertę do zmieniających się zapotrzebowań rynku.

 

Na Konferencji można było zapoznać się z nowościami naszej oferty tj. APTOS Excellence Visage HA, najskuteczniejszymi i najbardziej wszechstronnymi nićmi do kompleksowej walki z opadającymi tkankami w obszarze całej twarzy, z uwzględnieniem linii brwi, policzków, żuchwy, a także szyi, z jednoczesną odbudową jakości skóry, przywróceniem naturalnej witalności i działaniem przeciwstarzeniowym.

Unikalna kompozycja nici, rozpuszczalnego materiału, będącego kopolimerem kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, dwóch stymulatorów tkankowych, teraz wzbogaconych także o kwas hialuronowy P(LACL)HA, stanowią tym samym trzecią już generację nici Aptos.

 

AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl