CEBELIA


POKAŻ KATEGORIE

PATENT CNRS/CEBELIA

Wynik pracy zespołu CNRS, pod kierownictwem Patricii Rousselle, światowej sławy specjalistki w badaniach dotyczących lamininy 5 (LN5). Laboratoires d’Anjou przeprowadziło badania naukowe dotyczące właściwości adhezyjnych fragmentu peptydu LN-5. W rezultacie po raz pierwszy udało się zaprezentować oraz opatentować właściwości wyciągu z LN-5, pozwalające na zastąpienie jego natywnej formy, braku lub niedoboru specjalnym odpowiednikiem.

Peptyd posiada zdolność osiągania szybkiej aktywności biologicznej, skutkiem czego jest wzmacnianie połączeń pomiędzy skórą i naskórkiem. Jest zatem w stanie stymulować proces regeneracji tkanki. Peptyd jest składnikiem L.C.E. BALM (w celu przyspieszenia regeneracji naskórka) oraz INTENSIVE ANTI-AGING CREAM (w celu wygładzenia i ujędrnienia skóry).

PATENT INSERM/CEBELIA

Badanie przeprowadzone przez Profesora ORTONNE i Doktora BALLOTTI (oddział INSERM). Pekaline, to opatentowany składnik, który działa na:
• PKA, gdzie odpowiada za wytwarzanie tyrozynazy
• pH melanosomów, przez co zakłóca ich działanie.
Ten nowy regulator melanogenezy, hamuje indukowaną pigmentację: redukuje zawartość melaniny w komórkach odpowiedzialnych za pigmentację o 40% oraz sześciokrotnie w tych, które aktywowane są promieniami UV. Pekaline zmniejsza także istniejące przebarwienia o 50%.AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: biuro@aestheticconcept.pl